Nábor

O NÁS

Športový klub Karate Tlmače založil Ján Šály v septembri 2013 ako súčasť ŠK Karate Nová Baňa (2013–2021). Od januára 2022 fungujeme ako samostatný klub, člen Slovenskej federácie karate a bojových umení. Prioritou klubu je najmä práca s mládežou, ale neoddeliteľnou súčasťou členskej základne sú aj dospelí cvičenci. Mnohí začali trénovať so svojimi deťmi ako „duchovná podpora“ svojho dieťaťa a dnes sú plnohodnotnými členmi klubu. Zúčastňujeme sa pravidelne domácich aj zahraničných súťaží, reprezentačných ako aj klubových sústredení.
Trénujeme počas školského roka (september-jún) každý pondelok, stredu a piatok v telocvični Základnej školy Tlmače.

PREČO PRÁVE KARATE

Cieľom úsilia trénerov je vychovať úspešných a zdravých ľudí. Deti získajú zdravé sebavedomie, primerané ambície. Učia sa pracovať na sebe, vyhrávať, ale aj prehrávať. Majú výbornú psychickú odolnosť a vnútornú rovnováhu. Je vedecky dokázané, že ľudia venujúci sa športu, sú fyzicky oveľa zdravší, psychicky odolnejší. Deti majú zmysluplne vyplnený voľný čas, výrazne sa socializujú a ľahšie sa uplatňujú v živote a na trhu práce. Tí úspešní veľa cestujú, zažívajú a s poznávaním im rastú ambície. V mnohých prípadoch sa karate stáva celoživotnou záľubou.

PS

Každá cesta (aj tá životná) začína malým chodníkom, pokračuje po väčšej ceste až po veľkú diaľnicu. Je dôležité, aby rodičia naviedli svoje deti z malého chodníka na tú správnu cestu. My budeme veľmi radi, keď to bude tá naša, aby sme sa spolu mohli tešiť s úspechov vašich detí. Budeme veľmi radi, keď sa uvidíme v našom klube.

Kontakt

0911 361 711, info@skktlmace.sk